Kampioenswedstrijd SVO 1 22 mei!!

Aanstaande zondag 22 mei kan SVO 1 na 18 jaar kampioen worden! Kom je hen ook aanmoedigen?

 

Zondagmiddag om 12.30 uur op SVO’s sportpark De Kempkes in Ooij gaat het gebeuren. Daar speelt SVO 1 tegen Merselo 1 haar kampioenswedstrijd. We nodigen iedereen uit om hierbij aanwezig te zijn en onze dames aan te moedigen. Na de overwinning vindt er een huldiging plaats en barst het feest los. Ook hierbij is iedereen natuurlijk van harte welkom. Het belooft een knalfeest te worden, dus noteer de datum in je agenda. Bijzijn is meemaken!

SVO Korfbal Ooij

Rietlanden 3
6576 EA Ooij
T: 024 663 15 64
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Contactformulier SVO

 

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your e-mail address Mail address is not not valid
Please, enter your message

Sporthallen

Millingen "De Duffelt"
Gengske 10
6566 WB Millingen

Groesbeek "Heuvelland"
Ambachtsweg 8
6562 AV Groesbeek

© 2019 | SVO Korfbal Ooij