SVO 1 kampioen!!!

Afgelopen zondag heeft SVO 1 haar wedstrijd tegen Merselo met 13-6 gewonnen, en kan met 23 punten uit 12 wedstrijden niet meer achterhaald worden. Kampioen!!!

Op een zonnige en superdrukke Kempkes speelden de dames snel en overtuigend naar de winst. Na het laatste fluitsignaal kon het feest losbarsten! Na alle felicitaties en een kleine huldiging op het veld maakten de dames zich op voor een mooie rondrit door Ooij op de ‘platte’ kar. Bij terugkomst wachtte hen een groots onthaal en een geweldig feest met de aanwezige leden en supporters op de Kempkes. Wat een dag en wat een feest!

Namens bestuur SVO korfbal willen we alle mensen bedanken die dit mogelijk hebben gemaakt. Natuurlijk de speelsters en de trainster voor deze winst, maar ook onze leden en vrijwilligers, alle supporters, onze sponsoren, SVO voetbal en Stichting de Kempkes. Dat óns eerste na 18 jaar weer kampioen wordt en dat we dan samen zo’n mooi feest hebben mogen vieren is onvergetelijk!!!

SVO Korfbal Ooij

Rietlanden 3
6576 EA Ooij
T: 024 663 15 64
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Contactformulier SVO

 

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your e-mail address Mail address is not not valid
Please, enter your message

Sporthallen

Millingen "De Duffelt"
Gengske 10
6566 WB Millingen

Groesbeek "Heuvelland"
Ambachtsweg 8
6562 AV Groesbeek

© 2019 | SVO Korfbal Ooij