TeamNL bezoekt SVO korfbal!

Op 20 en 21 september komt TeamNL Korfbal, het Nederlands korfbalteam, onze club bezoeken!

Bijzonder en fantastisch vinden wij het dat TeamNL Korfbal SVO Korfbal heeft uitgekozen om te bezoeken tijdens hun tour door Nederland.
Tijdens dit tweedaagse-event speelt SVO 1 op dinsdagavond 20 september een wedstrijd tegen de internationals. Een grote eer voor onze dames én voor onze vereniging! Natuurlijk willen we dit met zoveel mogelijk korfballiefhebbers vieren. Na afloop is er ook nog eens de mogelijkheid om met de internationals op de foto te gaan. Hoe gaaf is dat!
We nodigen bij deze dan ook iedereen uit voor deze spannende wedstrijd. Het belooft een groot spektakel te worden dat je niet wilt missen. Tickets koop je door gebruik te maken van de QR-code op de bijgevoegde uitnodiging. Wees er snel bij, want vol = vol.

Kom in het groen/wit en zorg dat je er klaar voor zit!

SVO Korfbal Ooij

Rietlanden 3
6576 EA Ooij
T: 024 663 15 64
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Contactformulier SVO

 

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your e-mail address Mail address is not not valid
Please, enter your message

Sporthallen

Millingen "De Duffelt"
Gengske 10
6566 WB Millingen

Groesbeek "Heuvelland"
Ambachtsweg 8
6562 AV Groesbeek

© 2019 | SVO Korfbal Ooij