Nieuwe hoofdtrainer & coach

Met ingang van het huidige seizoen 2019-2020 is Rinus Ugen aangesteld als hoofdtrainer en coach van de selectie van SVO korfbal.

Rinus heeft vele jaren ervaring als trainer in het dameskorfbal en komt, na werkzaam te zijn geweest bij o.a. de Brabantse clubs Merselo en MKV, nu zijn expertise wat noordelijker inzetten bij ons in Ooij. We zijn als bestuur ontzettend blij dat hij bij onze club komt trainen en dat we hem op de valreep voor de start van dit seizoen hebben kunnen aanstellen. We wensen Rinus een goede en sportieve tijd toe bij SVO korfbal, en samen met SVO 1 en 2 heel veel succes in de competitie!

SVO Korfbal Ooij

Rietlanden 3
6576 EA Ooij
T: 024 663 15 64
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Contactformulier SVO

 

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your e-mail address Mail address is not not valid
Please, enter your message

Sporthallen

Millingen "De Duffelt"
Gengske 10
6566 WB Millingen

Groesbeek "Heuvelland"
Ambachtsweg 8
6562 AV Groesbeek

© 2019 | SVO Korfbal Ooij