Reünie SVO Korfbal

Tijdens ons 60-jarig jubileumweekend houden we een feestelijke reünie

Deze reünie willen we vieren met zoveel mogelijk oud speelsters, leids(t)ers, train(st)ers, materiaalmannen en oud bestuursleden. Kortom met iedereen die deel heeft uitgemaakt van SVO Korfbal (of destijds Waalvogels)!

Iedereen persoonlijk uitnodigen gaat ons niet lukken dus wij vragen u om dit door te geven aan mensen die u kent en waarvan u weet dat ze bij het korfbal in Ooij betrokken zijn geweest maar niet meer hier wonen. Houdt voor nadere informatie over de precieze datum en ons programma onze website in de daten.

Tijdens deze reünie willen we ook een fotohoek inrichten en daarvoor zijn wij op zoek naar ...foto ‘s. Wie heeft er nog oude foto’s liggen die wij zouden mogen gebruiken om de fotohoek in te gaan richten? Aangeleverd materiaal wordt uiteraard met alle zorgvuldigheid bewaard en behandeld.
Wij horen dit graag van u en mocht u en foto’s beschikbaar willen stellen voor deze dag neem dan contact op met: Tilly Gerrits +31 6 57161786

SVO Korfbal Ooij

Rietlanden 3
6576 EA Ooij
T: 024 663 15 64
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Contactformulier SVO

 

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your e-mail address Mail address is not not valid
Please, enter your message

Sporthallen

Millingen "De Duffelt"
Gengske 10
6566 WB Millingen

Groesbeek "Heuvelland"
Ambachtsweg 8
6562 AV Groesbeek

© 2019 | SVO Korfbal Ooij